Pirmdiena,
2020.gada
25.maijs
Sports
105507

Skolēnus aicina mēnesi klasē atturēties no viedierīču izmantošanas, lai koncentrētos labāku rezultātu sasniegšanā mācībās


Apskatīt komentārus (0)


26.03.2019

Futbola klubs “Spartaks Jūrmala,”  sadarbībā ar veikaliem “Sportland” no 2019.gada  1.aprīļa līdz 1.maijam aicina piedalīties sociālajā eksperimentā “Čempionu mēnesis,” lai noskaidrotu vai atturēšanās no viedierīču izmantošanas klasē palīdz mācību sekmju uzlabošanā, atsevišķi pētot arī rezultātu uzlabošanos sportā.  Pieteikšanās klasēm -  līdz 2019.gada 28.martam.  Trīs klases ar lielāko koeficientu kopējam sekmju pieaugumam (savas skolas ietvaros,) visos mācību priekšmetos, saņems inventāru no veikaliem “Sportland” (1. vieta - 300 eur apmērā, 2.vieta - 200 eiro apmērā, savukārt 3.vieta - 100 eiro apmērā.) FK Spartaks ģenerāldirektors Edgars Gauračs: “Mūsu mērķis ir noskaidrot kā tehnoloģijas ietekmē mūs ceļā uz panākumiem. Arī FK “Spartaks Jūrmala” futbolisti treniņos neizmanto telefonus un citas viedierīces, lai labāk koncentrētos un trešo reizi izcīnītu  Latvijas čempionu kausu futbolā! Tehnoloģijas ir stilīgas dzīves sastāvdaļa, tomēr nekas nedrīkst novērst mūsu uzmanību no pienākumiem un sapņu piepildīšanas. Mums panākumus atnesīs futbols, bet skolēniem - sekmes mācībās!” 

 

 

Vēstnešu skolas, kuras pieteiksies eksperimentam apmeklēs futbolisti no “FK Spartaks Jūrmala”, lai kopā sagatavotos “Čempionu mēnesim” un spēlētu futbolu.  Lai sociālais eksperiments  izdotos,  skolotāji aicināti iesniegt pieteikumus un noteikt koeficientu izmaiņām sekmēs mēneša laikā visos mācību priekšmetos, norādot sekmju izmaniņas atsevišķi sportā.  Skolēni, kuri piedalās eksperimentā, klasē (arī starpbrīžos) drīkstēs izmantot telefonus un viedierīces tikai gadījumos ar vecāku un skolotāju atļauju. Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties  FK “Spartaks Jūrmala” mājas lapā internetā www.fkspartaks.lv vai klikšķinot uz "konkursa nolikumu".

 

 

Vairākas skolas Latvijā jau aizliedz izmantot telefonus klasē, lai skolēniem netraucētu mācību procesu. Šīs skolas aicinātas piedalīties aptaujā, lai noskaidrotu skolu pieredzi ar dažādu tehnoloģiju izmantošanas ierobežojumiem klasē. Savukārt skolas, kurās šis aizliegums pastāv aicinātas piedalīties sociālajā eksperimentā. Ja rezultāti būs vienādi, uzvarētājus noteiks ar izlozes palīdzību. Katram no skolēniem, kuru klase piedalīsies “Čempionu mēnesī” FK “Spartaks Jūrmala” dāvinās bezmaksas biļetes uz visām mājas spēlēm Slokas stadionā Jūrmalā.

Par FK “Spartaks Jūrmala” 

 

 

Futbola klubs “Spartaks Jūrmala” tika dibināts 2007. gadā. 2016. un 2017. gadā Spartaks kļuva par Latvijas Virslīgas čempioniem.

Papildu informācijai:
Eduards Petrovs
mob. 25569908
cempioni@fkspartaks.lv

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

  

  

   

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt