,
2020

Vai dzīve ūdensvada zīmē?
02.09.2010


Gundega
Datums: 2010-10-25
Šeit nu arī man ir ko teikt! Arī mana ģimene izmanto pilsētas ūdensvadu un kanalizāciju un arī mums kā visiem pārejiem jūrmalniekiem ir tādas prasības no SIA "Jūrmalas ūdens" kā minēja Silvija. Bet mums savukārt ir tāda problēma, ka izņemot vasaru pārējos gada laikos nav iespējams nolasīt skaitītāja rādītājus, jo bedre, kuras augšmalā tie atrodas, ir pilna ar ūdeni. Kādu mēnesi atpakaļ ieradās kontrole, lai nolasītu rādījumus, bet beidzās ar to, ka ieradās pāris dienas vēlāk velreiz ar piemērotu aprīkojumu... Bet ko tad darīt mums šīs mājas iemītniekiem??? Viss būtu loģiski, ja mēs varētu iesūtīt rādijumus līdz ko tas iespējams un tad tiek veikts pārrēķins, bet diemžēl... Ir sāpīgi, ka uzņēmums apzināti - pat nebaidos tā teikt, izdomā nosacījumus, kurus vairāk kā pusei jūrmalnieku nav iespējas izpildīt. Un šēit nopietni ir jāpadomā pie aicinājuma, kurā izteikt visiem kopīgu protestu pret šī uzņēmuma darbībām!!!
Читатель
Datums: 2010-10-27
А я в шоке от того, что не производится перерасчет, если переплатил! Это ни в какие рамки не укладывается. На ум приходит только одно слово - беспредел! Творят, что хотят!
Jolanta
Datums: 2010-10-28
Paziņas no Promenādes ielas stāstīja, ka vasaras mēnešos viņu dārzs bija applūdis,toties nācās maksāt par "dārza laistīšanu" paredzēto summu Jūrmalas Ūdenim. Kur te taisnība?

Atpakaļatstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

  

  

   

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt