Pirmdiena,
2020.gada
6.jūlijs
KOMERC -
PIEDAVĀJUMI
51060

Privilēģija ārstēšanai Dr.Mauriņa Vēnu Klīnikā un Lāzermedicīnas klīnikā.


28.01.2015

 

Pirms dažiem gadiem rakstījām par vēnu centru, kurš paplašinājās, pārtapa par Dr. Mauriņa Vēnu klīniku, un nu līdzās darbojas arī Lāzermedicīnas klīnika, kur ar vismūsdienīgākajām tehnoloģijām ārstē dermatoloģiskas problēmas un veic estētiskas procedūras, risina proktoloģiskas problēmas un ārstē sāpes. Un ikreiz, dodoties uz šo klīniku, pacienti zina – atkal gaidāmi kādi jauninājumi. 

„Pagājušajā gadā esam veikuši ap 3000 vēnu lāzeroperāciju un hemoroīdu ārstēšanu – ap 300 pacientiem,” stāsta Uldis Mauriņš, ķirurgs flebologs, klīnikas vadītājs.

Ārsti, jo īpaši ķirurgi, intervijās bieži norāda, ka iespēja daudz strādāt, noslīpēt savu tehniku un uzkrāt pieredzi ir ļoti būtiska. Ko pieredze dod jūsu klīnikas ārstiem?

Tā mums devusi iespēju pilnīgi izmanīt vēnu ārstēšanu, salīdzinot ar to, kāda tika praktizēta vēl pirms gadiem desmit. Būtiskas izmaiņas pie mums ir notikušas ārkārtīgi strauji, mēs ļoti rūpīgi sekojam līdzi tehnoloģiju attīstībai un, ja rodas iespaids, ka novitāte būs interesanta un ļaus mums piedāvāt pacientiem vēl kvalitatīvāku ārstēšanu, tad to ieviešam. Tas, kā attīstīsimies tālāk, atkarīgs no daudziem faktoriem. Pasaules medicīnas attīstība ir tik strauja un dinamiska, ka nevaram prognozēt, kas būs pēc gadiem desmit, un domāju, ka šo procesu neapturēs ne ģeopolitiskie faktori, ne mūsu pašu valsts medicīnas iekšējās problēmas.

Kā cilvēki var uzzināt par jaunumiem klīnikā? Par plānotām atlaidēm vai citām iespējām?

Vēl nesen šo informāciju uzzināja tikai tie pacienti, kuri paši regulāri aktīvi interesējās, zvanīja un sekoja klīnikas aktualitātēm. Tagad esam izveidojuši lojalitātes programmu, kas dod iespēju saņemt šo un citu noderīgu informāciju bez speciālas meklēšanas.

 

Laikraksta elektroniskā versija pieejama šeit.

Iegādāties  tuvākajā tirdzniecības vietā Jūrmalā - skatīt sarakstu.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

 

  

  

   

 

  

  

 

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt