Trešdiena,
2020.gada
12.augusts
Komentāri
108035

Nemiro ar Ņikforovu plāno Kargina mājā izmitināt indiešus


Apskatīt komentārus (1)


19.09.2019

Ko noklusēja TV3 raidījums “Nekā Personīga”

 

 

Jānis Vilnītis

 

 

Foto: Unsplash

 


Sajūsmā spiedzu, kad pēc paziņas ieteikuma biju sameklējis pagājušās nedēļas raidījuma “Nekā personīga” atreferējumu par it kā Kargina māju, it kā par Kronblūma analfabētismu (neko nezinnot), it kā domes iepirkto auto. Bet, nu jā, Gata Trukšņa “krimināllieta” izgāzās, tad nu jāmeklē kāds cits Jūrmalas grēkāzis. Tam šoreiz noderēja domes priekšsēdētāja vietnieks Ņikita Ņikiforovs. Uzreiz gan jāpiebilst, ka uz kopējā vājprāta fona, kuru šobrīd demonstrē Saeimas valdības koalīcija un pati valdība, raidījums īsti nespēj pārsteigt.

 


Nemiro un indieši

 

 

Spriežot pēc raidījuma satura, uzreiz ir jāatklāj, ka laikam jau visā vainīgs vispār ir partijas KPV.LV ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro, kurš grib ieviest uzturēšanās atļaujas indiešiem. Premjers viņu tāpēc pat atvaļinājumā nepalaida. Šausmas, ne valdība.

 

 

Raidījums informē, ka partija KPV.LV un tās pārvaldītā Ekonomikas ministrija nolēmusi, ka Latvijas izaugsmes pamats būs darbaspēka un naudas iepludināšana no Indijas. Esam uzzinājuši, ka šīs valsts pārstāvji nesenās vizītes laikā Latvijā neformālās sarunās aktīvi lobējuši uzturēšanās atļauju programmu atdzīvināšanu. Tajā pret ieguldījumiem biznesā vai nekustamajos īpašumos ir iespējams iegūt iespēju brīvi ceļot un uzturēties Eiropā. Ministrs Ralfs Nemiro uzskata, ka šī ir unikāla iespēja, kas Latvijai noteikti jāizmento. 

 

 

“Nekā Personīga” esot zināms, ka Ralfs Nemiro premjeram Krišjānim Kariņam septembra sākumā bija pieteicis komandējumu uz Londonu. Brauciena mērķis bija vēlreiz satikt Indijas biznesa delegācijas vadītāju Ašišu Sarafu. Vīzītes rīkošanai jau tika piesaistīta Latvijas vēstniecība un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvis. Tomēr premjers ministra komandējuma lūgumu neparakstīja.

 

 

Bet Nemiro, pēc “Nekā Personīga” domām, ar citu personu palīdzību jau ir uzsācis aktīvu darbu, lai nodrošinātu indiešiem naktsmājas. Un tur laikam tad iesaistīta Jūrmala.


 

Jūrmala – indiešu poligons

 

 

Raidījums sižeta pieteikumā informē, ka uz Jūrmalas vicemēra Ņikitas Ņikiforova šķirtās sievas vārda top jaunbūve Jaundubultos, bet sižeta nosaukums vērsts citā virzienā: “ZZS un Saskaņas deputāti Jūrmalā dod galīgo atļauju eksbaņķiera Valērija Kargina ģimenei celt viesu namu pašā jūras krastā”. Vēlāk gan izrādīsies, ka ZZS tur vispār nav bijusi nekāda darīšana, bet tas jau nekas.

 

 

Tātad. Raidījums atzīst, ka uzturēšanās atļauju programma savulaik visvairāk skāra Jūrmalu: tur apmaiņā pret Šengenas vīzu dzīvokļus pirka par augstu cenu. Un Jūrmalā kā sēnes pēc lietus auga daudzdzīvokļu mājas.

 

 

Lai varētu apbūvēt neskartās kāpas, dārgo apartamentu mājas nereti uzceltas, slēpjoties aiz viesu namu izkārtnēm. Nu re, un laikam jau ar Nermiro atbalstu (to gan raidījums nepauž) augusta beigās Jūrmalas dome lēma par labu kārtējai šādai it kā tūristu mītnei, ko būvēs eksbaņķiera Valērija Kargina ģimenei piederošā kompānija “Adlera”.

 

 

Tālāk jau jāvadās pēc labākajām Šerloka Holmsa dedukcijas metodēm. 

 

 

Raidījums: “Kā tiks kontrolēts, ka tā būs kūrorta būve ar solītajām darba vietām, vicemērs attīstības jautājumos Ņikita Ņikiforovs paskaidrot nevar, toties Jaundubultos top iespaidīga privātmāja, kas pēc vietējo stāstītā, domāta Ņikiforovam.” 

 

 

Vicemērs apgalvo, ka īpašums ir uz viņa šķirtās sievas vārda un viņš par to neko nezinot. Pieļauju, ka raidījuma un sižeta autori paši ir nedaudz samulsuši no saviem atklājumiem, un tāpēc nesaredzēja acīmredzamo – Nemiro ir saistība ar Ņ. Ņikiforova sievu, un viņiem abiem ir plāns gan J. Ņikiforovas, gan daudzos citos Jūrmalas mājokļos izmitināt iepriekš pieminētos indiešus.

 

 

Iespējams, ka aiz tā visa stāv arī Krievijas specdienesti, jo raidījums nezin kāpēc citādi informē, ka Ņ. Ņikiforova sieva Jeļena Rjazanska ir uzņēmēja Borisa Rjazanska meita, bet tas padomju gados dienēja Afganistānā it kā GRU pārvaldes uzdevumā un (kas ir ļoti būtiski!!!) vēlāk viņu pieķēra sakaros ar Jūrmalas prokurori Irinu Bogdanovu.

 

 

Tas tikai liecina, ka visa tā ģimenīte ir viens ārprāc! Pilnīgai laimei vēl vajadzēja izstāstīt, ko marta mēnešos darīja abu ģimeņu kaķi.Priekšsēdētāja vietnieks pārkāpj laulības šķiršanu

 

 

Lai noskaidrotu īsto patiesību, raidījums vērsās pie kaimiņiem. Kaimiņiene Jeļena: “Es par viņu šķiršanos neko nezinu. Es tikai zinu, ka visa ģimene Ņikita Ņikoforovs, Jeļena Rjazanska un viņu bērni dzīvo šajā mājā. Es šeit dzīvoju devīto gadu un viņi te vienmēr ir dzīvojuši! Cik es viņus redzu, viņi ir kopā un izskatās laba un draudzīga ģimene.” 

 

 

Kaimiņš Igors arī ir informēts: “Viņi dzīvo kopā! Tas nevienam nav nekāds noslēpums! Viņi ir kopā kā vīrs un sieva. Bet es nevēlos to apspriest. Tā ir viņu privāta lieta!”

 

 

Te gan tomēr ir viena īpatnība: kā viņiem tapis zināms, ko tie Ņikiforovi mājās dara, ja var paziņot: viņi dzīvo kopā! Un “tas nevienam nav nekāds noslēpums!”

 

 

Nē, nu protams, nāk prātā visādas nebēdnības… Bet vai kaimiņiem neienāca prātā, ka varbūt  tajā mājā kāds vienkārši skatās pieaugušo filmas?! Bet varbūt domei vajag izdot saistošos noteikumus, kas aizliedz šķirteņiem dzīvot vienā mājā un jebkādā veidā (arī sociālajos tīklos) kontaktēties. Izšķīries – pats vainīgs!

 

 

Kā raidījums atklājis, tad Jeļena Rjazanska ziedojusi vīra pārstāvētajam politiskajam spēkam “Saskaņa” pat veselus 250 eiro. Viņa arī sociālajos tīklos dalās ar Ņikiforova politiskajiem uzsaukumiem un kopīgām bildēm. Es jums teikšu, tas nav normāli – ja mani pamestu sieva, tad es viennozīmīgi sāktu atbalstīt viņas lielāko oponentu partiju. Šajā gadījumā Jeļenai Rjazanskai  viennozīmīgi jāatbalsta tikai un vienīgi Nacionālā apvienība. 

 

 

Iespējams, uz viņas atbalstu cerēja Jūrmalas domes deputāts no jauno komunistu partijas saraksta Uldis Kronblūms. Šokēts par nesagaidīto atbalstu, viņš atzīst, ka tāpēc ir vērsies pie raidījuma veidotājiem, lai tie labo šo milzīgo netaisnību. Interesanti, ka nekas nav dzirdēts par U. Kronblūma sašutumu saistībā ar savu partijas un cīņas biedru Perimetru, kura laulībai arī esot pienācis gals.Un tad vēlreiz par Kargina plāniem

 


Kad laulības šķiršanas problēmas raidījums bija iztirzājis, tas beigās atkal dažos teikumos atgriezās pie Kargina viesu nama. Izrādās, augusta beigās Jūrmalas domei bija jāskata jautājums, vai ļaut uz eksbaņķiera Valērija Kargina ģimenei piederoša zemes gabala Bulduros celt pansiju vai viesu namu. Piebildi “lēmumu apbūvēt kāpas līdzās villai “Adlera” faktiski izlēma jau iepriekšējā dome” raidījumā gan nevajadzēja teikt – tas visu saputro, jo Ņ. Ņikiforova iepriekšējā domes sastāvā nebija. Tad nu jādomā, ka Kargins jau iepriekšējā domes sasaukuma laikā bija izplānojis ne vien viesu nama būvniecību, bet arī Ņikiforova ievēlēšanu un viņa laulības šķiršanu. Iespējams, ka lielāka loma visā šai procesā bija paredzēta minētajam U. Kronblūmam, taču  nezināmu iemeslu dēļ kaut kas aizgājis greizi. Tāpēc arī bija tas zvans uz “Nekā Personīga”.

 

 

Vēl tikai jāpiebilst - nebrīnīšos, ja kāsīšu entuziaste Ilze drīz paziņos, ka arī Parex bankas krahā un tābrīža valdības stulbumā vainīgi bija tagadējie Jūrmalas domes deputāti no ZZS un Saskaņas.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

  

  

   

 

  

  

 

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt