Trešdiena,
2020.gada
12.augusts
Komentāri
106069

Īsi par domes sēdi joprojām ar smaidu


Apskatīt komentārus (0)


26.04.2019

Pagājušajā nedēļā domes sēde solījās būt bez gala garlaicīga – skatot sēdes darba kārtību, neviens jautājums nešķita tā saucamo opozicionāru kaisles vērts. Tomēr par prieku sanākušajiem gan Guntis Grūba, gan Rolands Parasigs-Parasiņš lēmuma projektu “Par Valsts Kultūrkapitāla fonda projekta “Laivu būves attīstība Rīgas jūras līča piekrastē” īstenošanu” (skatīt avīzē atsevišķā materiālā) spēja pārvērst savdabīgā šovā.  

 

 

Jānis Vilnītis

 

Vispirms jau izcēlās R. Parasigs-Parasiņš, kurš ar saviem tekstiem lika nosarkt partijas biedram. Pēc tam, kad ziņotāja Inta Baumane bija deputātus informējusi kā un par kādiem līdzekļiem noritēs muzeja eksponātu, tai skaitā Jūrmalas Brīvdabas muzejā stāvošā kādreizējā zvejas kuģa “Undīne” restaurācija, Nacionālās apvienības pārstāvis jautāja, kādā ostā šis kuģis pēc restaurācijas tikšot piereģistrēts? I.Baumane vērās jautātāja virzienā neizpratnes pilnu skatienu. Tad R. Parasigs-Parasiņš savu jautājumu atkārtoja. Laikam tikai tad visi sēdē klātesošie saprata, ka tas nebija sen gaidīts izdevies joks, un pretēji gaidītajam sāka skaļi smieties. I. Baumane turējās kā rūdīts diplomāts un deputātu informēja – ja jau “Undīne” līdz šim ir atradusies uz sauszemes muzeja teritorijā, tad tur arī tikšot reģistrēts pēc restaurācijas darbiem. Tikai tad deputāts saprata, ka ir iebraucis auzās, un mēģināja no tām izķepuroties ar sapņiem par Rīgas līča iekarošanu.

 

 

Tas savukārt nospēlēja uz JKP saraksta pārstāvošo deputāta Gunta Grūbas sentimentālām jūtām – viņš gluži kā Vilis Lācis uzbūra saulainu skatu uz kolchoza laika dzīvi, par latviešu zvejas laivām, kas laikam devās ķert lašus, par savu laimīgo bērnību padomju laikā. Žēl, bet G. Grūba neizmantoja iespēju un neinformēja deputātus plašāk par ķīniešu mafiju ostās, kas viņu savulaik pa perimetru ielenkusi pat lielā tālumā no jebkādas ostas.

 

 

Vēl tika pieņemti lēmumi:
  • Par būves nojaukšanu Zvārtas ielā 27, Rīgas ielā 90, Imantas ielā 7, Indrānu ielā 1, Bišu ielā 14;
  • Par dzīvokļa īpašuma Nr.35 Skolas ielā 35, pirmās izsoles atzīšanu par nenotikušu un otro izsoli;
  • Par neapdzīvojamās telpas Nr.601 Dzirnavu ielā 19, pirmās izsoles organizēšanu;
  • Par dzīvokļa īpašuma Nr.9 Robežu ielā 22, pirmās izsoles organizēšanu;
  • Par nekustamā īpašuma Dzelzceļa ielā 3A, pirmās izsoles organizēšanu.

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

  

  

   

 

  

  

 

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt