Trešdiena,
2020.gada
12.augusts
Komentāri
108381

Daži tik tiešām ļoti labi globāli uzsildīsies... varbūt pat uzvārīsies


Apskatīt komentārus (0)


10.10.2019

Pausts, ka lielāko ietekmi uz klimatu rada lopu gremošanas sistēma, jo tā, tāpat kā dzīvnieku mēsli, izdala metānu. Bet, ja zem astes pieliek propeleri, kas, gāzēm izplūstot, aizdedzina metānu, kas jau iegriež turbo dzinēju, tad iznāktu tāds maziņš reaktīvais dzinējs, kas saražotu elektrību, ko uzkrāj akumulatoros.

 

 

JĀNIS VILNĪTIS

 

 

ZĪMĒJUMS: DZINTARS MELNIS  

 


Zinu, ka šobrīd pasaules valstis (arī Latvija) savā starpā sacenšas, lai atrastu jaunāku klimata aktīvisti, jo Grēta ar saviem 16, dīvaino diagnozi un uzvedību nemaz vairs nav tik interesanta, un tagad pat daudzi vairs neliek visu par viņas uzvaru Nobela prēmijas loterijā. Tāpēc iesaku, nečakarēties un pie Saeimas nolikt kādu 4gadnieku (vai čut jaunāku, bet nepārspīlēt), kurš paziņotu, ka boikotēs bērnudārzu, līdz parlaments negarantēs Latvijā mūžīgu vasaru. Tas būtu skaisti, un mēs arī nokļūtu pasaules mediju uzmanības centrā!

 

 

Patiesībā pat nevajadzētu par šiem bērniem neko rakstīt – pusaudzis ir pusaudzis, un visus viņa izgājienus par ģeniāliem saukt ir kaut kā dīvaini. Domāju, ka lielākā daļa no lasītājiem savos16 gados bija ārkārtīgi gudri un savā pārgudrībā pār citiem bija 100% pārliecināti. 

 

 

Varētu nerakstīt, ja politiķi tāpēc netērētu naudu pastulbām “zinātniskām pētniecības” programmām, kas vairāku gadu desmitu griezumā nav devušas neko vairāk kā tikai paziņojumus, ka “tūlīt būs klimata katastrofa” un pie tās “vainīgs” ir cilvēks vai viņa govs pirdiens. Ja kāds no Latvijas vai Eiropas Savienības politiķiem jūtas “vainīgs”, tad lai atkāpjas no amata un atdod vides sakopšanas programmām visu savu mantību, bet pats ar ubaga tarbu uz pleciem lai dodas, kur acis rāda. Bet lai neaiztiek manu un daudzu citu nodokļos nomaksāto naudu idiotiskām programmām.

 

 

Es par 100 un 1% atbalstītu, ka šī nauda tiek novirzīta programmām, kas palīdz savākt un pārstrādāt cilvēku radītos ķīmiskas izcelsmes produktus. Novirzam Latvijā miljonus mūsu zinātniekiem, lai viņi atrod veidus, kā pārstrādāt to, ko šobrīd vēl nemākam - kā droši sadalīt reizinātājos akumulatorus un citus ķīmiski bīstamus atkritumus. Bet nedodam tērēt naudu hunveibiniem, kas par šo naudu apbraukās (aplidos!!!) pasaules skaistākās vietas un pēc tam sēdēs mājās pie datora, urbinās degunu un rakstīs par klimata izmaiņām tur, kas tāpat visiem ir zināmas, jo vēsturiski atkārtojas ik pēc tūkstošiem gadu – te ledus laikmets, te sasilšana utt.

 

 

Klimata pārmaiņu dēļ cilvēcei ne reizi vien nācies vietām mainīt ieradumus, un tas ir noticis ik pa laikam vismaz pēdējos gadu tūkstošos. Par to ir rakstiskas liecības un arheoloģiski pierādījumi. Pat Romas impērija varēja iekarot tagadējo Vācijas teritoriju, tikai pateicoties tā laika globālajai sasilšanai, kas krasi samazināja Alpu kalnu ledājus un skarbās ziemas, padarot šos kalnus pārejamus impērijas armijai.
Kā rakstīja sociālajos tīklos, a
tbilde uz jautājumu: "Par kādu biznesu cīnās Grētas dancinātāji?" ir: "Vismaz par 16 triljoniem (nevis miljoniem, miljardiem, bet triljoniem!!!) naudiņu tuvāko gadu laikā no ASV nodokļu maksātājiem vien. Vācijas kancleres Angelas Merkeles valdība pēc vairāk nekā 18 stundas ilgām sarunām vienojusies par plašu klimata pārmaiņu novēršanas plānu, kura īstenošanai valdība sola līdz 2030.gadam atvēlēt vismaz 100 miljardus eiro. Kur vēl Lielbritānija, Francija, Zviedrija, liberālā Kanāda, u.t.t. ... Summa ir tik vājprātīgi liela, lai izspēlētu mums vēl ne vienu grētu vien.

 

 

Kā galvenie biznesmeņu vārdi izskan jau Alans Gors, par kuru šajā ziņā rakstīju jau pirms krietni sena laika (Grēta pat nebija izdomāta); Soross (blakus Grētai no sākta gala redzama jaunā vācu politoloģe, Sorosa “Open society” fonda funkcionāre Luize Marija Noibauere, bet virkne viņa organizāciju zem vides un citiem cēliem nosaukumiem darbojas vai visos kontinentos); Grētas tēla radītājs un biznesmenis Ingmārs Renchogs, kurš, izmantojot Grētas vārdu, jau paspējis saraust vairākus miljonus, un citi.

 

 

Kas gan viņiem ir atmest kādus miljonus Vācijas, Zviedrijas u.c. komunistiskajiem “zaļajiem”, lai tie bļautu par cilvēka iznīcinošo ietekmi, ja pēc tam ar dažādām pastarpināti piederošām kompānijām noslauks lielo valstu politiķu dāsni atvēlētos miljardus. 

 

 

Vienvārdsakot: nelietīga krāpniecība pasaules līmenī – globālā līmenī, un šajā ziņā daži no viņiem tik tiešām cer ļoti labi globāli uzsildīties.

 

 

Bet bērniem ieteiktu: pirms glābiet Amazoni, sakārtojiet istabu, iemācieties ģeogrāfiju un vēsturi, lai, ja nu kas, labāk paši kļūstiet par liela mēroga biznesmeņiem, nevis izmantotiem vēlākiem upurjēriem. Jo, pat ja Grēta dabūs Nobela prēmiju, ne tik tālā nākotnē viņa varētu tikt smagi atmaskota.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

  

  

   

 

  

  

 

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt