Sestdiena,
2020.gada
8.augusts
Atpakaļ

Jaunais vilnis un sabiedriskā transporta neesamība naktī pēc balles.Sveiki, Jūrmalas nedēļa.
Jaunā viļņa balītes ir patiešām burvīgas, bet vai tiešām Jaunā viļņa organizatori nevar nodrošināt tik elementāru lietu, kā papildus autobusus uz Rīgu.
Piemēŗam, vakar tiešām pēc ballītes biju vīlusies, ka naktī pēc pasākuma nebija norīkots neviens autobuss, cilvēki neziņā drūzmējās pieturā, citi drosmīgie uz ceļa balsoja garāmbraucošās mašīnas, turīgākie centās samesties naudu tamsometram, bet liela daļa tiešām gāja uz Rīgu ar kājām.
Vai pasākuma organizatoriem nav kauna sajūtas?
Kāpēc citus iepriekšējos gadus uz Rīgu kursēja gan nakts mikriņi, gan arī tika norīkoti autobusi?
Atgādināšu, ka ne jau visiem ir savi auto , un arī vēl svarīga lieta, ko reklamē masu mēdijos, ka pie stūres aizliegts ir sēstdies rebumā, kā ieveicamo alternacīvu minot sabiedrisko transportu.
Rodas tiešām sajūta, ka dzīvojam nevis Eiropā, bet gan Āfrikā, kur arī cilvēki pārvietojas, balsojot uz ceļa auto, vai ar kājām.

Es ceru sagaidīt atbildi no kādas atdildīgas iestādes.

Ar cieņu- vīlusies Gunta Ziemele


Rakstu ievietoja: gunta Ziemele
     Komentēt ->
Spodra
Datums: 2011-07-31

Vakar ar bērniem bijām uz pasākumu Dzintaros. Labi, ka vīrs atbrauca mums pakaļ. Uz šādiem grandioziem pasākumiem jau nakts autobusi būtu nepieciešami, lai cilvēki bez stresa tiktu mājās. Ar šo transporta problēmu nākas saskarties arī ikdienā. Uz Ventspili kursē liela izmēra autobusi, bet uz Jūrmalu mikriņi, kuri jau tā ir pārbāzti. Vai nevar uz Rīgu palaist arī kādu lielo autobusu? Vai Jūrmala ir kāda province? Es nesaprotu, kāpēc nevar nodrošināt labu autobusu satiksmi starp Jūrmalu un Rīgu? Ieteiksiet, lai braucu ar vilcienu? Nekad vairs vilcienā nekāpšu, jo mani kaitina konduktori, kas prasa biļetes vismaz 2 ~ 3 reizes brauciena laikā. Tad vēl vilcienā arī kontrolē revizori, kuri ir ļoti nelaipni un viņi ņirgājas par invalīdiem, jo invalīdi nepērk biļetes, tāpēc viņi invalīdiem brutāli konfiscē apliecības. Tās daudzās biļešu pārbaudes vilcienos tracina ikvienu pasažieri. Tāpēc izvēlos Jūrmalā autobusus un nelegālos pārvadātājus. Jo par to pašu cenu varu ceļā baudīt komfortu un mieru.

Alex
Datums: 2011-08-01

Cien. Gunta Ziemele!

Piedāvāju Rīgas Taksometru Parka atbildes komentāru par Jūsu aprakstīto situāciju:

"Pirmkārt, Rīgas taksometru parks pārvadājumus no Rīgas uz Jūrmalu veic uz līguma pamata ar Autotransporta direkciju. Lai norīkotu papildus mikroautobusus vai lielākus autobusus, ir nepieciešama atļauja no pasūtītāja - Autotransporta direkcijas. Patvaļīgi nevaram organizēt ne papildus mašīnas, ne lielākas pasažieru ietilpības autobusus - par tādām darbībām līgumā paredzēts līgumsods.

Otrkārt, pēdējā gada laikā vairākkārt saskaņā ar Autotransporta direkcijas rīkojumiem, tika samazināts reisu skaits uz Jūrmalu.

Jūsu lasītāja aprakstītā situācija radās, jo tik tiešām ir samazināts reisu skaits uz Jūrmalu, kā arī katram mikroautobusam ir sava, noteikta ietilpība, kuru vadītājs nedrīkst neievērot. Proti, ja mikroautobuss ir pilns, vadītāja pienākums ir vairāk neuzņemt pasažierus un braukt pieturām garām.

Atvainojamies visiem pasažieriem, kuriem nebija iespējas tikt pārpildītajos mikroautobusos un bija jāpiecieš neērtības brauciena laikā. Diemžēl nevaram solīt, ka reisu skaits tiks palielināts vai pārvadājumi tiks veikti ar citas ietilpības autobusu. Šobrīd (ar 1.augustu) daļa no Jūrmalas maršrutiem ir nodoti cita pārvadātāja rīcībā, kā arī noteikts vēl samazināt reisus uz Jūrmalu."

Līga Dambiete
Datums: 2011-08-01

Paldies par atbildi. Tad tas nozīmē to, ka prestižās kūrortpilsētas iedzīvotāji daļēji paliek bez transporta uz Rīgu, jo šobrīd jau tā no Akvakarka rajona Lielupē ir lielas problēmas tikt uz Rīgu. Lai gan cauri iet divi Nordekas autobusi no Talsu puses, tas tāpat neatrisina situāciju. Esmu mēģinājusi arī stopēt.
Jā, šodien redzēju dzelteno mikriņu vietā zilos vietējos autobusus uz Rīgu .
Vai tas kaut ko mainīs, nezinu.
Vienīgā iespēja lūgt kādu vietējo taksistu Jūrmalā , lai veic nelegālus pārvadājumus uz Rīgu . Es domāju, ka no Lielupes pa 1 ls uz Rīgu būtu pietiekami braucēju.
Vai arī lūgt darba devējam SPICEI organizēt savus autobusus uz Jūrmalu.

Inese no Jūrmalas
Datums: 2011-08-03

Vai tad nevarēja piesaistīt kādu nelegālo pārvadātāju, ja jau legālās firmas nevēlās nodrošināt normālu satiksmi.
Ja kas, tad mans kaimiņš ar savu mikroautobusiņu šādi no rītiem piepelnās, pieturās uzlasa pasažierus uz Rīgu, un cilvēki ir ļoti apmierināti. Daudzi cilvēki strādā un dzīvo tur, kur vilciena stacija sanāk ļoti tālu un arī neizdevīgi. Piemēram, ja es strādāju pie Nacionālā teātra, tad man ir tikai izdevīgs mikroņš, kas iet pāri Vanšu tiltam. Bet es dzīvoju pie Akvaparka, un no akvaparka vilciens ir tālu, bet mikriņa pietura man ir turpat pie mājas.

Antoņina Trukšāne
Datums: 2011-09-02

Skaidrs, ka papildus mikriņu nebūs, diemžēl, diemžēl b ūs man jāmeklē internetā kāds nelegālais busiņš, kurš uzņem pasažierus, un brauc pa ceļam no Kauguriem uz Spici. Atbalstīsim nodokļu nemaksāšanu, jo Kauguru iedzīvotājiem Slokas stacija ir ļoti tālu, un arī vairs nekursē 2.autobuss, kas bija tieši saskaņots ar attiecīgo vilcienu.
Tāpēc es lūdzu arī privātos pārvadātājus izpalīdzēt Jūrmalas iedzīvotājiem.Atpakaļ

Komentēt:

vārds:

[b]text[/b] text; [i]text[/i] text [url]http://testlink.lv[/url] http://testlink.lv; [img]http://testlink.lv/bilde.jpg[/img]


 

  

  

   

 

  

  

 

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt