Piektdiena,
2020.gada
18.septembris
Atpakaļ

Kāpēc uz Jomas ielas svētkiem nebija papildus mikrīņu????Kāpēc Jomas ielas svētkos netika norīkoti papildus mikriņi?


Labdien. Kā jau katru gadu, arī šogad mēs ar bērniem nolēmām no Rīgas aizbraukt uz Jūrmalas Jomas ielas svētkiem 2. jūlijā. Viss jau būtu labi, bet netika organizēti papildus mikroautobusi uz Majoriem, līdz ar to mūsu tikšana uz Majoriem pārvērtās vienā smaga pārdzīvojumā. Pēc divu stundu nīkšanas pie Nacionālā teātra mums beidzot izdevās iespraukties pārpildītā mikriņā. Jāsaka paldies dzeltenā mikriņa šoferim, kas tomēr mūs paņēma. Jo visi pārējie Jūrmalas mikriņi mums brauca garām neapstājoties pieturā pie Nacionālā teātra.
Atpakaļ no Jūrmalas uz Rīgu bija tas pats murgs. Majoros pēc Jomas ielas svētku svinībām bija izveidojusies mikriņu pieturā ļoti gara rinda. Pēc puostras stundas nīkšanas beidzot ar lielām grūtībām tikām iekšā mikriņā uz Rīgu.
Vai tiešām Jūrmalas virziena apkalpojošā mikriņu kompānija no Rīgas nevarēja norīkot papildus mikriņus, vai arī lielākus autobusus, lai iekšā varētu tikt visi gribētāji? Kurā gadsimtā mēs dzīvojam? Kāpēc ir tā jāspīdzina cilvēki? Ne visi var iekāpt vilcienā, jo vilcienu vagonu kāpnes ir augstas, un arī diemžēl vilciena sliedes neiet pa Vanšu tiltu. Tiem, kas dzīvo Vanšu tilta tuvumā , vienīgā iespēja no Jūrmalas ir nokļūt mājās ar mikriņu.
Svētki vakar tiešām visiem rīdziniekiem tika sabojāti tieši papildus mikriņu trūkuma dēļ.
Vai sestdienās, svētdienās nevar arī norīkot papildus mikriņus, jo parastam rīdziniekam Majoru pludmales apmeklējums tiešām nav iespējams tieši nepietiekamā autobusu skaita dēļ.
Ceru uz atbildi.
Ar cieņu Dace Strēle .


Rakstu ievietoja: DACE
     Komentēt ->
Miks
Datums: 2011-07-07

Paldies Dievam, kā Jūrmalai tuvu dzīvojošs cilvēks šādu problēmu neizjutu, jo uz svētkiem aizminos ar velosipēdu, taču pieļauju, ka problēma ar mikriņiem patiešām varētu pastāvēt, jo vasaras sezonā jau tā gan vilcieni, gan mikriņi uz Jūrmalu varētu būt visai pārpildīti. Vienīgais, ko es droši zinu, ir tas, ka vismaz atpakaļceļā papildus vilcieni gan tika norīkoti.

Taču turpmāk, domāju, šo maršrutu apkalpojošajai mikroautobusu kompānijai viennozīmīgi būtu vērts aizdomāties par tādu situāciju...

kārlis
Datums: 2011-07-08

pirmkārt, kas neļāva aiziet paris metrus tālāk līdz sākuma pieturai, tiktu iekšā, ka šņakst un sēdētu pie loga.....utt....un vispār nav ko pukoties, no Rīgas līdz Jūrmalai iet labs velo celiņš , brauciet ar riteni, vai ar riteni un vilcienu. Par Rīgas mikriņiem tiešām neatbild neviens cits kā vien Rīgas firmas, kas droši vien ir tāpat kā citas ar mazu štatu , mazām algām un nespēj uz visu noreaģēt.

Jūrmalniece
Datums: 2011-07-08

Uz Kauguriem vilciens neiet, bet no Slokas autenes uz Kauguriem jau sen kā 2. autobusu noņēma nost. Kā lai tiešām vecas tante soļo no Slokas stacijas līdz Kauguriem ar kājām? vienīgais veids, kā tikt uz Kauguriem, vai Jaunķemeriem no Rīgas, ir tikai dzeltenais mikriņš.
Mikriņu kompānija strādā zem katras kritikas, brīvdienās nevienā mikriņā nav iespējams tikt iekšā. Tās ir mokas. Ne visi var atļauties nopirkt privāto auto. Gudrinieki, tad uzbūvējiet dzelzceļa atzaru arī uz Kauguriem un noņemiet tos debīlos konduktorus vilcienos, kād bieži čakarē smadzenes par biļetēm. Nafig tos vilcienus. Es pirms mēneša pirku biļeti kasē, bet kontroliere man piešujās, ka es esot mājās biļeti viltojusi. Kontroliere pat izsauca mentus. Es vairāk nekad nebraukšu ar vilcienu.
Kā vilciena kontrolieri nelaipni izturās pret maziem bērniem?
neceriet, ka kāds kāps smirdīgajos vilcienos|!

AS „Rīgas taksometru parks” pārstāve Ilze Peipiņa
Datums: 2011-07-14

Pirmkārt, Rīgas taksometru parks pārvadājumus no Rīgas uz Jūrmalu veic uz līguma pamata ar Autotransporta direkciju. Lai norīkotu papildu mikroautobusus vai lielākus autobusus, ir nepieciešama atļauja no pasūtītāja - Autotransporta direkcijas. Patvaļīgi nevaram organizēt ne papildus mašīnas, ne lielākas pasažieru ietilpības autobusus - par tādām darbībām līgumā paredzēts līgumsods.

Otrkārt, pēdējā gada laikā vairākkārt saskaņā ar Autotransporta direkcijas rīkojumiem tika samazināts reisu skaits uz Jūrmalu. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc šīgada 2. jūlijā radās situācija, kuru aprakstīja jūsu lasītāja.

Treškārt, mums kā pārvadātājam nebija informācijas par Jomas ielas svētku norisi, tās gaitu un iespējamo pasažieru plūsmu. Sazinājāmies ar Jūrmalas domi un vienojāmies, ka turpmāk Jūrmalas dome saistībā ar jebkuriem pasākumiem, kuriem būtu nepieciešams papildu transports, sazināsies ar mums laicīgi, lai varam iegūt nepieciešamās atļaujas no Autotransporta direkcijas un noorganizēt papildu transportu, lai visiem, kas vēlas laicīgi nokļūt Jūrmalā, būtu tāda iespēja.

Vēlamies atvainoties visiem pasažieriem, kuriem nebija iespējas tikt pārpildītajos mikroautobusos un bija jāpiecieš neērtības brauciena laikā. Turpmāk mēģināsim operatīvi un tālredzīgi rīkoties, lai šādas situācijas neatkārtotos. Arī pasažieri ir laipni aicināti mums laicīgi ziņot par pasākumiem, kuriem būtu nepieciešams papildu transports.

Jūrmalniece Inga
Datums: 2011-07-25

Pirmdienas rītos Kauguros jūsu dzeltenajos mikriņos vispār nav iespējams tikt iekšā. Es strādāju SPICĒ un man vienīgais ērtais mikriņš būtu Jaunķemeri-Rīga pa Vanšu tiltu. Bieži ir tā, ka tieku iekšā tikai kādā trešajā mikriņā, kā rezultātā kavēju darbu.
Atpakaļ līdzīga problēma ir piektdienas vakaros, kad es reizēm stāvu pieturā pie SPICES veselu stundu, cerībā sagaidīt kādu tukšāku mikriņu Kauguru virzienā.
Iespējams, ka Jūsu ofiss atrodas Rīgā, tāpēc nēesat informēti par Kauguru iedzīvotāju problēmām.
Pie tam uz slokas staciju vairāk nebrauc 2. autubuss no Kauguriem, tāpēc vienīgā iespēja no Kauguriem ir uz Rīgu tikt ar mikriņu, un SPICE no vilciena atrodas ļoti tālu.

Elina
Datums: 2011-07-29

kas darīsies no 1. augusta? Kā es nokļūšu no Kalnciema ielas uz Lielupi, jo es strādāju Akvaparkā... Mikriņa pietura ir turpat pie Akvaparka. Vai es tikšu iekšā mikriņā no rītiem? Kurš man kompensēs zaudējumos, man kavējot darbu? Man vienīgais mikriņš arī derīgs, kas brauc pāri Vanšu tiltam.
Vai tiešām būs jāizmanto nelegālie pārvadātāji? Ja tādi uz Jūrmali būtu, samestos naudu un brauktu.Atpakaļ

Komentēt:

vārds:

[b]text[/b] text; [i]text[/i] text [url]http://testlink.lv[/url] http://testlink.lv; [img]http://testlink.lv/bilde.jpg[/img]


 

    

  

 

  

  

 

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt