Pirmdiena,
2020.gada
3.augusts
Atpakaļ

Ko pusaudzim darīt vasaras brīvlaikā?Urāāā beidzot ir sācies vasaras brīvlaiks skolēniem! Šādi priecājas ne tikai bērni, bet arī vecāki, jo varēs ievilkt elpu un uzkrāt spēkus jaunam mācību gadam. Jo lielāks bērns, jo lielāki tā "apgriezieni" un līdz ar to arī vecāku rūpes.
Tikai aktuāls jautājums, ko lai bērni dara šajā brīvajā laikā? Kā, lai piepilda viņa brīvo laiku un sajustu kaut mazliet drošību, jo darba dienās bērns mājās ir viens pats. Varbūt var kāds ieteikt kādu vasaras nometni, kur nav jāmaksā tās lielās naudas summas vai arī var padalīties ar savu pieredzi? Jau iepriekš paldies.


Rakstu ievietoja: Jūrmalniece
     Komentēt ->
Tētis
Datums: 2011-06-02

Ar pusaudžiem ir pagrūtāk, viņi parasti paši sev cenšas atrast nodarbes, kā arī lielākā daļa nometņu vairāk ir domāta bērniem, ne vairs pusaudžiem, taču te būs daži ieteikumi:

Mirandas nometnes: http://www.mirandasnometnes.lv/jaunumi/ (ļoti labas un pārbaudītas, taču ne no tām lētākajām);

Skrivanek nometnes: http://www.skrivanek.com/lv/profil.php?sx=vasaras-nometnes-berniem (izklaidējošas nometnes, kurās paralēli atpūtai apgūt arī valodu, arīdzan pārbaudītas un interesantas);

http://nometnes.net un http://nometnes.gov.lv/camps ir saraksti ar dažādām nometnēm, varbūt kāds atradīs sev kaut ko noderīgu;

"Reāls piedzīvojums": http://www.realspiedzivojums.lv/lv/nometnes-berniem.html - tikko atradu, pēc apraksta izklausās interesanta, taču pārbaudīta gan nav.

Cerams, kaut kas no šī saraksta noderēs :)

mamma
Datums: 2011-06-02

Nezinu, man arī tā pati problēma... visvairāk gribētos, ja būtu tādi uzņēmīgi zemnieki, kas pieņemtu šādus jau 12-... gadniekus it kā darbiņā , ļaujot kaut vēdera tiesai nopelnīt, bet tas protams nav nemaz tik vienkārši kā no sākuma liekās. Tur noteikti būtu uzreiz valsts ar savu birokrātiju un nodokļu politiku klāt..:( Vēl atliek cerēt uz radiņiem, bet ...ja ir tādi, kuriem liekas rokas (arī pusaudža) noderētu. Par nometnēm runājot, varu ieteikt Vaivaru skoliņas rīkotās nometnes, mēs paši kādreiz tā arī atradām šo burvīgo skoliņu, kurā jau mācamies piekto gadu. Cenas nometnēm ļoti mērenas un skolotājas ir superīgas!!!Kontaktus var atrast viņu mājas lapā.

Juris
Datums: 2011-06-16

Es pagājušo gadu biju nometnē REĀLS PIEDZĪVOJUMS, man ļoti patika. Vēl tagad draugiem stāstu, cik interesanti un jautri bija nometnē. un superīgākais bija- iesvētības ar baiļu trasīti un leģendas iziešana, kas notika pēdējā dienā. Arī izkarojāmies peintbola trasē, pa virvēm gājām-bija forši.
Šogad arī pieteicos ar 3 klases biedriem. Piesakoties lielākai grupai vēl atlaides itkā var sarunāt. ja, kas tagad vēl ir AKCIJA pa 88 Ls nometne, kamēr savācās pinga grupa bērni(man mamma maksāja pa 129 Ls). Piesakieties-kopā būs vēl jautrāk! tagad čoināka mājaslapa atjaunota, paskaties: www.realspiedzivojums.lvAtpakaļ

Komentēt:

vārds:

[b]text[/b] text; [i]text[/i] text [url]http://testlink.lv[/url] http://testlink.lv; [img]http://testlink.lv/bilde.jpg[/img]


 

  

  

   

 

  

  

 

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt