Piektdiena,
2020.gada
14.augusts
Pilsētā
107766

Ziņo VUGD un Valsts policija


Apskatīt komentārus (0)


30.08.2019

Bulduros deg matracis

 Sestdien, 10.augustā, plkst. 8.59 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Kuldīgas ielu Bulduros, kur daudzstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka no viena ēkas loga nāk nelieli dūmi. No piedūmotā dzīvokļa ugunsdzēsēji glābēji izglāba divus cilvēkus un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem apskatei. Plkst. 9.30 ugunsgrēks tika likvidēts un tajā 1m2 platībā dega matracis.

 Konstatē marihuānas audzēšanu

 


Strādājot narkotiku apkarošanas jomā, Valsts policijas likumsargi konstatēja nelielu marihuānas audzētavu.

 


Saņemot operatīvo informāciju saistībā ar narkotisko vielu iespējamu nelikumīgu apriti, Jūrmalas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti piektdien, 16. augustā, kādā mežā Jūrmalas teritorijā aizturēja 1996. gadā dzimušu vīrieti. Pārmeklēšanas laikā viņa kabatā tika atrasts neliels daudzums izžāvētas augu izcelsmes vielas. Vēlāk veicot ekspertīzi, apstiprinājās, ka izņemti 3,4 grami marihuānas.

 


Tajā pašā dienā netālu no vīrieša aizturēšanas vietas mežā policisti konstatēja podos sastādītus lielus marihuānas augus, kuri tika konfiscēti. Ekspertīzes rezultāti uzrāda, ka izņemts 1,2 kilogrami nežāvētas marihuānas. Likumsargu rīcībā esošā informācija liecina, ka tos bija iestādījis minētais vīrietis. Visticamāk, sākotnēji viņš marihuānu audzējis savā dzīvoklī, bet neilgu laiku pirms pārdošanas to atnesis uz mežu. Taču precīzi notikušā apstākļi vēl tiek skaidroti.

 


Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 256. panta 1. daļas (par narkotiskās vielas saturošu augu neatļautu audzēšanu) un pēc Krimināllikuma 253. panta 1. daļas (par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu).

 


Valsts policija atgādina, ka par narkotiskās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods. Savukārt, ja šie augi sēti vai audzēti lielās platībās, vai ja to izdarījusi organizēta grupa, paredzētais sods ir bargāks.

 


Aizdomās turētajam vīrietim, kurš iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā, piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis – policijas uzraudzība.
 


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

  

  

   

 

  

  

 

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt