Sestdiena,
2020.gada
30.maijs
Pilsētā
110042

Vēlreiz par mikriņu galapunktu


Apskatīt komentārus (0)


24.01.2020

Papildinājums un precizējums

 

 

FOTO: GUNA VILNĪTE

 

 

Atgriežoties pie mikroautobusu galapunkta pārcelšanas uz Rīgas Starptautisko autoostu, precizējam Jūrmalas virziena mikroautobusu galapunkta atrašanās vietu.

 

 

Pretēji tam, kā vecajā vietā bija izvietoti visu maršrutu galapunkti - visi blakus, ērti pārskatāmi un atrodami, tagad autoostā tie izkaisīti pa visu teritoriju. "Jūrmalas Vārda" šī gada 1. numurā rakstījām, ka mikroautobusi atiet no 13. perona. Vēlamies precizēt šo informāciju - no 13. perona un tam blakus 14. perona atiet mikroautobusi uz Mārupi un Baložiem. Jūrmalas virziena mikriņiem galapunkts izvietots krietni tuvāk autoostas ēkai - līdz šim tukšajā vietā starp numurētajiem peroniem un autoostas ēku. Tas nav numurēts perons ar skaidri redzamu atrašanās vietu. Vienīgā pamanāmā zīme ir elektroniskais tablo ar atiešanas laikiem, tāds pats, kā pie numurētajiem peroniem - izvietots augstu, un nav arī uzreiz pamanāms, ka te ir kāds jauns maršruta galapunkts. 

 

 

Nevarētu teikt, ka galapunkta atrašana ir ātra un vienkārša. Nelielais pasažieru skaits mikroautobusā lika domāt, ka iepriekš minētie apstākļi kavējuši vairuma agrāko braucēju nokļūšanu līdz mikriņam.

 

 

Tāpat jau iepriekš rakstījām, ka pretī agrākajam mikriņu galapunktam, tirdzniecības centra “Origo” A ēkā, uzsākta rekonstrukcija, kas turpināsies līdz šī gada rudenim. Līdz rekonstrukcijas noslēgumam “Origo” A ēka būs slēgta.

 

 

Kā zināms, "Origo" paplašināšanai uzsākta jaunas ēkas būvniecība tam blakus esošajā zemes gabalā Satekles ielā 2b.  “Origo” paplašinātā daļa durvis vērs jau februāra beigās - marta sākumā. Ēkas pirmajos trīs stāvos būs tirdzniecības centrs,  savukārt 4. līdz 6. stāvā atradīsies biznesa centrs.

 

 

Līdz ar ēkas paplašināšanu uzņēmums veic arī Elizabetes un Satekles ielu savienojuma pārbūvi.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

  

  

   

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt