Piektdiena,
2020.gada
14.augusts
Pilsētā
112918

Iepirkšanās centrs Piņķos tiks atklāts jau augustā


Apskatīt komentārus (0)


31.07.2020

Vēl rit pēdējie labiekārtošanas darbi

 

 

Guna Vilnīte

 

 

Autores foto 

 

 

Jūrmalnieki, kas laiku pa laikam dodas uz Rīgu pa Jūrmalas šoseju, būs ievērojuši pie Inbox ledus halles Piņķos, šosejas malā, izaugušo zemo, bet plašo būvi. Tā ir topošā autletu pilsētiņa jeb outlet village, kādas atrodamas vairākās Eiropas valstīs un uz kurieni labprāt dodas iepirkties arī Latvijas iedzīvotāji. Parasti šādās pilsētiņās vienkopus atrodas daudzu zīmolu veikali, kuros var iegādāties preces no iepriekšējo gadu kolekcijām ar lielām atlaidēm. Parasti saskaņā ar outlet konceptu precēm būs no 30 līdz 70 procentiem zemākas cenas nekā tradicionālajos veikalos.

 

 

Via Jurmala Outlet Village ir šāda tipa pirmais iepirkšanās centrs Baltijā. Pilsētiņas atklāšana plānota jau 14. augustā, un šobrīd notiek teritorijas labiekārtošanas darbi un vēl tiek steigti pēdējie apdares darbi. Pilsētiņā izvietotie veikali savienoti ar atvērtu galeriju, kas atsauc atmiņā Itālijai raksturīgo arhitektūru un padara ērtāku pārvietošanos no viena veikala uz otru jebkuros laika apstākļos. 

 

 

Plānots, ka šeit atradīsies ne vien apģērbu un apavu veikali, bet arī kafejnīcas, restorāni, skaistumkopšanas salons un optikas veikals. Autleta pilsētiņas mārketinga vadītāja Anna Žigalova sola daudz interesantu pasākumu katru nedēļas nogali.  Pie pilsētiņas ierīkotas auto stāvvieta vairākiem simtiem automašīnu.

 

 

Pēc atklāšanas nākamā nedēļas nogale - 22. un 23. augusts - atvēlēta šefpavāru Laura Aleksejeva un Viktora Ravdives burgeru festivālam "Burger Battle", kura laikā būs iespējams nogaršot vairākus augstas kvalitātes burgerus pēc īpašām receptēm, un arī izteikt savu viedokli par tiem. Jāteic, ka šefpavāru no īpaši izmeklētiem produktiem izveidotajiem burgeriem ir visai maz kopīga ar tiem, ko cilvēki parasti iedomājas, izdzirdot vārdu "burgeris".

 

 

L. Aleksejevs un V. Ravdive izteica pārliecību, ka festivāls kļūs par tradīciju un palīdzēs popularizēt burgerus kā izsmalcinātu restorānu ēdienkaršu un gardēžu uzmanības cienīgu sastāvdaļu.

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

  

  

   

 

  

  

 

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt