Sestdiena,
2020.gada
30.maijs
Brīvais laiks
109326

Fotostudija “Aspazija” atklāj pilsētas jubilejas cikla noslēdzošo izstādi


Apskatīt komentārus (0)


05.12.2019

Otrdienas, 3. decembra vakarā, Centrālās bibliotēkas zālē atklāja jaunu fotostudijas “Aspazija” izstādi. Šī izstāde noslēdz ciklu “Jūrmala jūrmalniekiem”, kas veltīts pilsētas 60. dzimšanas dienai. 
 Guna Vilnīte

 Kā atkāšanā pauda Centrālās bibliotēkas vadītāja Sarmīte Brence, par fotoizstādēm aktīvi interesējušies un tās apmeklējuši ne vien pilsētnieki, bet arī pilsētas viesi. Viņa pauda arī cerību, ka sadarbība ar fotostudiju turpināsies.

 


Fotostudijas vadītāja Una Liberte savukārt sacīja, ka 2019. gada laikā bibliotēkā notikušas pavisam deviņas izstādes, no tām septiņas – fotogrāfu personālizstādes. Pārējās divas – “Marina 2019” un ceļojošās izstādes “Turpināt dzīvot... skaisti” noslēdzošā ekspozīcija. “Mēs esam Jūrmalas patrioti un tāpēc dāvinājām pilsētniekiem un pilsētas viesiem mūsu redzējumu,” teica U.Liberte.

 


Una  Liberte sirsnīgi pateicās bibliotēkas darbiniekiem par palīdzību izstāžu iekārtošanā un sacīja, ka arī nākamajā gadā sadarbība ar bibliotēku turpināsies. Plānotas vairākas izstādes, kurās varēs apskatīt fotostudijas dalībnieku tvertos mirkļus arī jau ārpus Latvijas robežām – ārzemju ceļojumos.

 

 


 

Ojārs Griķis - "Ugunsputns"

 

 

 Margers Martinsons - "Atspulgi"


 Inguna Kalniņa Pētersone - "Var arītā"


 

Una Liberte 


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

  

  

   

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt