Piektdiena,
2020.gada
14.augusts
Brīvais laiks
107439

UZMANĪBU! 4.augusta koncerts ATCELTS solistes slimības dēļ


Apskatīt komentārus (0)


01.08.2019

Ķemeru ev.lut. baznīca kļūst ne vien par garīgu, bet arī kultūras centru

 


Jānis Vilnītis

 

 

Foto: Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņi Sandra Baldiņa, Katrīna Štālmane, Jeļizaveta Sujetina un Emīls Helde pēc koncerta saņēma arī mācītāja Kārļa Rozentāla pateicības vārdus un laba vēlējumus mūziķu tālākā izaugsmē.

 


Jau ilgāku laiku Ķemeru luterāņu baznīca atvērta sestdienās un svētdienās no plkst.10.30 līdz 17.00, lai ikviens interesents varētu apskatīt ne tikai nesen atjaunoto baznīcas interjeru, bet izjustu šo garīgo auru, padomātu  par dzīvi, un, kā pagājušajā svētdienā uzsvēra mācītājs Kārlis Rozentāls mācītos un arī svinētu šo dzīvi. Šovasar Ķemeru ev. lut. baznīcā notiek arī koncerti. Mācītājs Kārlis Rozentāls "Jūrmalas Vārdam" pastāstīja, ka šāda ideja radusies, lai kaut nedaudz atdzīvinātu Ķemeru kultūras dzīvi. Luterāņu baznīcās, atšķirībā no citām lielajām konfesijām, koncerti ir ierasta lieta, un tā Ķemeru ev.lut. baznīca kļūst ne vien par garīgu, bet arī kultūras centru.

 


Arī 28. jūlijā notika koncerts, tajā sanākušos ķemerniekus un viesus ar savu izjusto un dažubrīd visai filigrāno spēli priecēja Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēknes Sandra Baldiņa, Katrīna Štālmane un Jeļizaveta Sujetina (ērģeles), kā arī šī gada absolvents Emīls Helde (vijole). Koncertā skanēja ne vien svinīgas un nopietnas, bet arī priecīgas un maigas melodijas.

 


Šo svētdien, 4. augustā plkst. 12.00 visi laipni aicināti pievienoties Ķemeru ev. lut. Baznīcas draudzei koncertā, kurā uzstāsies Endijs Renemanis (ērģeles), un dziedās Sonora Vaice.

 

 

UZMANĪBU! Diemžēl trešdienas vakarā, kad avīze jau bija tipogrāfijā, saņēmām ziņu, ka 4.augusta koncerts ATCELTS solistes slimības dēļ.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

  

  

   

 

  

  

 

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt